facebook
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku na míru od roku 1998. Dříve jsme měli truhlářskou dílnu v Lounech v Husově ulici ve dvoře Národního domu. Od jara roku 2010 nás najdete v Černčicích, rovněž v Husově ulici vedle RWE.

 

Vyrábíme převážně kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, dětské pokoje, ložnice, šatny, posuvné dveře, vybavení kanceláří a provozoven a další bytový nábytek včetně výroby z masivu.

 

Dbáme především na přání zákazníka, proto máme na výběr ze široké škály barev a dekorů a rádi předvedeme vzory a katalogy materiálů, kování až po různé doplňky. Každou zakázku zvlášť prokonzultujeme, osobně naměříme v místě montáže, popřípadě vypracujeme grafický návrh na počítači a cenovou kalkulaci, poté vyrobíme, dopravíme a namontujeme. Po celou tu dobu se věnujeme svým zákazníkům, protože největší úspěch pro nás je Vaše spokojenost.

Na stránkách naleznete veškerý náš sortiment výrobků, včetně fotogalerie. Na úvodní stránce Vás budeme průběžně informovat o novinkách a akcích. Můžete se podívat na katalogy většiny materiálů, které používáme k výrobě, nebo navštívit naše kuchyňské studio.

 

Pokud máte nějaký dotaz, neváhejte zavolat a rádi Vám poradíme a vyrobíme nábytek šitý na míru.